Branding of TRT International Children’s Media Conference 2018

We are in Discop Exhibition Fair in South Africa on 14-16 November
4 Aralık 2018
Meet us at MIPTV
1 Nisan 2019

TRT Uluslar Arası Çocuk Medyası Konferansı Gerçekleştirildi. Türkiye'nin çocuk odaklı tek medya konferansı olan "TRT Uluslararası Çocuk Medyası Konferansı" 28-29 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirildi.

"Çocuk Medyasında İçerik Seçimi ve Ekran Süresi Yönetimi" konusunun kapsamlı olarak ele alındığı konferansın tüm görselleri MAVİ BAYKUŞ Film Stüdyosu ve Yapımcılık A.Ş. tarafından hazırlandı.

İçeriğe uygun tüm görsel hizmetler, logo tasarımı, renk seçimi ve düzenlemelerinin hazırlanmasının yanısıra konferans süresince görsel sunumlarla ilgili interaktif teknik destek hizmeti de MAVİ BAYKUŞ Film Stüdyosu ve Yapımcılık A.Ş. uzman kadrosu tarafından verildi.

Görsel çalışmalarımızın ve verilen kaliteli hizmetin hem konuşmacılar hem de katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördüğü ve beğenildiği konferansın sonunda TRT yöneticileri MAVİ BAYKUŞ ekibini tebrik ederek başarılı işlerimiz ve işbirliğimiz için teşekkürlerini iletti.

MAVİ BAYKUŞ Film Stüdyosu ve Yapımcılık A.Ş. olarak TRT Uluslararası Çocuk Medyası Konferansı'na katkıda bulunmuş olmaktan mutluluk duyuyoruz ve biz de TRT ÇOCUK Genel Koordinatörlüğü yöneticilerine ve ekibine profesyonel işbirlikleri için teşekkür ediyoruz.

Detaylar : https://www.trtcocukmedyasikonferansi.com/